Raspored revijskih projekcija

Objavio matijaholjevac / Uncategorized / No Comments

PRVA REVIJSKA PROJEKCIJA / FIRST FESTIVAL SCREENING (60′ 47”)                                     

1             Anin blog / Ana’s Blog; igrani / fiction; 12’56”, Videodružina OŠ Ksavera Šandora Đalskog; Donja Zelina

2             Lice / The Face; animirani / animated; 1’35”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić,

3             IQ (Inteligencija) / IQ (Intelligence); radionički*;2’43”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

4             Ramadan / Ramadan; dokumentarni / documentary; 15’26”, Videodružina BezVizije; Slavonski Brod

5             Pronalaženje identiteta / Finding Identity; slobodni stil / freestyle; 3’24”, OŠ Petra Kanavelića; Korčula

6             Ja sam Ja! / I Am I!; animirani / animated; 7’20”, Klub Pulske filmske tvornice; Pula

7             Dvije priče / Two Stories; dokumentarni / documentary; 6’12”, OŠ Strahoninec; Čakovec

8             Kako siješ, tako ćeš i žeti / You Reap What You Sow; radionički*; 3’45”, Bacači sjenki; Zagreb

9             Karma / Karma; animirani / animated; 1’36”, Video klub Mursa; Osijek

10           Dan u svijetu djece / A Day in the World of Kids; slobodni stil / freestyle; 5’50”, Marea Čović, samostalni autor / independent author; Tučepi

 

DRUGA REVIJSKA PROJEKCIJA / SECOND FESTIVAL SCREENING               (59′ 29”)             

1             Nije sve kako se čini / Not Everything Is Like it Seems; animirani / animated; 1’04”, Filmsko-kreativni studio VANIMA; Varaždin

2             Zovem se Iva i idem u 7.b… / My Name Is Iva And I Am In Class 7B; dokumentarni / documentary; 10’02”, Medijska grupa OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje; Virje

3             Šareni grad / Colorful City; animirani / animated; 1’14”, Filmsko-kreativni studio VANIMA; Varaždin

4             Proxima b / Proxima b; animirani / animated; 3’34”, AniMravec; OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica/ZTK Grada Koprivnica; Koprivnica

5             Bijela ili crna? / White or Black?; dokumentarni / documentary; 4’56”, OŠ Žminj; Žminj

6             Akcijski film / Action Film; slobodni stil / freestyle; 4’31”,  Grad na drugi pogled; Zagreb

7             U Rokovom perivoju / In Roko Park; radionički*; 2’15”, Bacači sjenki; Zagreb

8             Iluzija / Illusion; igrani / fiction; 8’04”, Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec; Orehovec

9             Stvarnost ili ne? / Reality or Not?; animirani / animated; 1’52”, Škola animiranog filma Čakovec; Čakovec

10           o+o / o+o; igrani / fiction; 6’53”, OŠ Stjepana Kefelje, Kutina – Filmska družina; Kutina

11           Ti ćeš meni reći / You Will Tell Me; slobodni stil / freestyle; 2’30”, Filmska družina ZAG i OŠ Marije Jurić Zagorke; Zagreb

12           Lazanje / Lasagna; radionički*; 12’30” ; Bibijadina radionica; Zagreb

 

TREĆA REVIJSKA PROJEKCIJA / THIRD FESTIVAL SCREENING (59′ 19”)

1             Journey of the legends / Journey of the Legends; radionički*; 3’00”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

2             Šipanske baje / Šipan Team; slobodni stil / freestyle; 4’08”, Škola filma Šipan; Šipan

3             Pišem 1, pamtim 0 / Write 1, Remember 0; igrani / fiction; 8’59”, Media talenti; Zagreb

4             Animirane pjesme / Animated Songs; animirani / animated; 7’15”, Klub Pulske filmske tvornice; Pula

5             Dan bez Wi Fi signala / A Day without a Wi-Fi Signal; igrani / fiction; 2’55”, Kino klub Sisak; Sisak

6             Scenarij za školski film / Screenplay for a School Film; igrani / fiction; 8’24”, OŠ Većeslava Holjevca; Zagreb

7             Pričalice / Storytellers; dokumentarni / documentary; 8’31”, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica; Mala Subotica

8             Da bismo srcem gledati znali / To See With Our Own Heart; TV reportaža / TV report, 5’40” ; OŠ Strahoninec; Čakovec

9             Škola nekad i danas / School Before and Now; dokumentarni / documentary; 8’23”, Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec; Macinec

10           Formula za kaos / Formula for Chaos; animirani / animated; 2’04”, Škola animiranog filma Čakovec; Čakovec

 

 

ČETVRTA REVIJSKA PROJEKCIJA / FOURTH FESTIVAL SCREENING (63′ 42”)

1             Chroma / Chroma; animirani / animated; 2’37”, II. osnovna škola Vrbovec; Vrbovec

2             Avemme / Avemme; animirani / animated; 1’25”, Škola animiranog filma Čakovec; Čakovec

3             Slagalica dobrote / Jigsaw Puzzle of Goodness; slobodni stil / freestyle; 3’07”, OŠ Bršadin; Bršadin

4             Crvenkapica / Little Red Riding Hood; animirani / animated; 5’22”, Osnovna škola Rudeš; Zagreb

5             A Holiday on Earth / A Holiday on Earth; igrani / fiction; 4’52”, English all around; Zagreb

6             Uhvati ritam / Catch the Rhythm; dokumentarni / documentary; 10’03”, Filmski vitezovi; Zagreb

7             Pjevam i pletem / I Sing and Knit; dokumentarni / documentary; 4’20”, OŠ Katarina Zrinska Mečenčani; Donji Kukuruzari

8             Vanja / Vanja; dokumentarni / documentary; 11’37”, filmska sekcija O.Š.oca P.Perice; Makarska

9             Rođendansko iznenađenje / Birthday Surprise; animirani / animated; 1’22”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

10           Bon-ton / Etiquette; igrani / fiction; 5’10”, Dom mladih Rijeka; Rijeka

11           Put na Hvaraje / Trip to Hvarai; radionički*; 13’47”, Mali grad; Zagreb

 

PETA REVIJSKA PROJEKCIJA / FIFTH FESTIVAL SCREENING (60′ 29”)

1             Prva ljubav / First Love; radionički*; 8’47”, Blank_filmski inkubator; Zagreb, Hrvatska / Croatia

2             lol / lol; igrani / fiction; 2’41”, Filmska družina OŠTB; Zagreb, Hrvatska / Croatia

3             Filantropija / Philanthropy; animirani / animated; 1’01”, Filmska družina Osnovne škole Blage Zadre; Vukovar

4             Ples godišnjih doba / Dance of the Seasons; animirani / animated; 2’51”, Filmsko-kreativni studio VANIMA; Varaždin

5             Putovanje / Journey; animirani / animated; 2’05”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

6             Južina / Lunch Time; igrani / fiction; 10’15”, Družina Kreše Golika; Fužine,

7             Nemojte dopustiti / Do Not Let It Happen; animirani / animated; 2’10”, OŠ Janka Leskovara Pregrada i Autorski studio Zagreb; Pregrada

8             Ljubav obična glupost / Love Is Just Stupid; igrani / fiction; 7’40”, Foto-kino klub Ivanovec; Ivanovec

9             Franjo Ferdinand i Sofija / Franz Ferdinand and Sophie; slobodni stil / freestyle; 5’43”, Filmsko-povijesna sekcija, POŠ Nova; Zadar

10           Ništa bez Jagice / Nothing without Jagica; TV reportaža / TV report; 8’30”, Filmska družina ZAG i OŠ Marije Jurić Zagorke; Zagreb

11           Priča o Leu / Story about Leo; dokumentarni / documentary; 6’58”, MD Bapatuljak OŠ J. Kozarca Slatina; Slatina

12           Ljetni praznici / Summer Holidays; animirani / animated; 1’42”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

 

ŠESTA REVIJSKA PROJEKCIJA / SIXTH FESTIVAL SCREENING (57′ 5”)

1             Portret gospona Horvata / Mister Horvat’s Portrait; dokumentarni / documentary; 10’00”, OŠ Eugena Kumičića; Velika Gorica

2             Život na selu / Life in the Village; dokumentarni / documentary; 4’27”, Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

3             Djed Mraz / Dear Santa; radionički*, 2’22”; Foto kino video klub Zaprešić; Zaprešić

4             Crno-bijeli svijet / World in Black and White; 1’50”, animirani / animated; Škola animiranog filma Čakovec; Čakovec

5             Labuđe jezero / Swan Lake; animirani / animated; 2’11”, Škola animiranog filma Čakovec; Čakovec

6             Tiha škola / The Silent School; dokumentarni / documentary; 7’06”, Gremlini; Zagreb

7             Kombinacije / Combinations, dokumentarni / documentary; 9’57”; Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec, Orehovec

8             Mandarina / Mandarine; igrani / fiction; 8’10”, Barakude; Zadar

9             Loreta i Nora / Loreta and Nora; TV reportaža / TV report; 8’32”, Z(k)adar; Zadar

10           Lisko / Lisko; animirani / animated; 2’30”, Škola animiranog filma Čakovec; Čakovec

 

 

SEDMA REVIJSKA PROJEKCIJA / SEVENTH FESTIVAL SCREENING (67′ 55”)

1             Jedan dan Janka Polić Kamova / A Day in the Life of Janko Polić Kamov; radionički*; 1’41”, Bacači sjenki

2             Ribič / Fisherman; animirani / animated; 1’45”, Filmska grupa OŠ Dubovac; Karlovac

3             Pogledajte me, molim vas / Look at Me, Please; dokumentarni / documentary; 8’56”, OŠ Bartola Kašića; Zagreb

4             Nakon 15 / After 15; dokumentarni / documentary; 9’10”, Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka Macinec; Macinec

5             Hej, čuješ li me? / Hey, Can You Hear Me?; igrani / fiction; 13’21”, Crazy colors; Stubičke Toplice

6             Ole i Trufa / Ole and Trufa; animirani / animated; 3’00”,  II. OŠ Čakovec; Čakovec

7             Seka / Little Sister; igrani / fiction; 2’48”, OŠ Horvati; Zagreb

8             Osijek Abandoned / Osijek Abandoned; igrani / fiction; 5’30”, English all around; Zagreb

9             Nisi sam / You Are Not Alone; animirani / animated; 4’45”, Filmska družina Osnovne škole Blage Zadre; Vukovar

10           Oči šute / Eyes Are Silent; slobodni stil / freestyle; 2’09”, OŠ Bartola Kašića; Zagreb

11           Pet noći / Five Nights; igrani / fiction; 7’45”,  Dom mladih Rijeka; Rijeka

12           Misterij izgubljene rekvizite / The Missing Prop Mystery; radionički*; 7’05”, Bacači sjenki; Zagreb

 

 

Naša lokacija? klik, klik te dođi da se družimo